Ställ/konsolbord barockstil

518859

STÄLL/KONSOLBORD, barockstil, 1900-tal, träskuren dekor, skiva av kalksten, omkring 1800, höjd 70, 92 x 50,5 cm

Torrsprickor, dekordelar saknas, skivan ej ursprungligen tillhörande samt med lagning på högra hörnet

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Ställ/konsolbord barockstil

Budhistorik (10 bud)
3805245
3805241
3 800
3805240
3 600
3805234
3 400
3804488
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.