Max Walter Svanberg blandteknik

518858

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Surrealistisk figurkomposition, signerad och daterad Max Walters 1954, blandteknik, ca 25,5x22 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (17 bud)
3806702
4 800
3805905
4 600
3806698
4 600
3805905
4 400
3806695
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.