Maurice Lacroix damarmbandsur

518853

MAURICE LACROIX, damarmbandsur, Calypso, stål/gulddoublé, safirglas, datum, 1990-tal, quartz, boettnr. 28689, 75326, integrerad originallänk, diameter 26,5 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 9

Maurice Lacroix damarmbandsur

Budhistorik (5 bud)
3806663
500
3806635
450
3806419
3804652
3795368

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.