YSL damarmbandsur i stål

518850

YVES SAINT LAURENT, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, boettnr. 4520-H15556 7N0559, originallänk i stål, diameter 23 mm, längd ca 170 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 9

YSL damarmbandsur i stål

Budhistorik (5 bud)
3804745
500
3802285
450
3794550
3802284
3794550

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.