Jordglob

518846

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt "Wagner & Debes Leipzig", fot med infälld kompass, höjd 32 cm

Slitage

Diverse, Hem

Rum 7, Hylla 10

Jordglob

Budhistorik (15 bud)
3806094
950
3805389
900
3805429
900
3805389
850
3805248

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.