Skrin 1800-tal

518839

SKRIN, vitmetall, "Graf Eberhards Flucht vom Wildbad", reliefdekor, längd ca 14 cm

Smärre slitage, skador på fodret

Diverse, Hem

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrin 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3838159
3831945
3823911

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.