Ring 18 k vitguld briljantslipad diamant 0,05 ct

518828

RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,05 ct, stämplad 'HS' med svensk importstämpel, ringstorlek 17,5 mm, totalvikt ca 2,3 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (1 bud)

3794461
2018-02-02 21:43:59

2018-02-08 kl 19:39
Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.