Ring 18 k vitguld diamant

518827

RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,40 ct, kvalité TW(F-G)/IF, enligt certifikat, stämplad med 'HS' samt svensk importstämpel, ringstorlek 21 mm, totalvikt ca 2,6 g; intyg medföljer

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Ring 18 k vitguld diamant

Budhistorik (10 bud)
3805878
3 200
3805232
3804526
2 600
3804502
2 400
3804308

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.