Bestickdelar 1800-tal

518824

BESTICK, 11 dlr, silver, 1800-tal, bestående av: 6 bordsgafflar, 2+1+1+1 matskedar, snarlik modell (gammal fransk), längd 18-22,5 cm, vikt ca 585 g

Gravyr, bruksslitage

Silver

Bestickdelar 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3805094
1 300
3792899
3795732
3792899
3794897

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.