Soffbord

518823

RÖKBORD, 1930-40-tal, björk, med intarisadekor av rökande man, skyddande glasskiva, höjd ca 63, diameter 62 cm

Slitage, fläckar, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Soffbord

Budhistorik (7 bud)
3805070
550
3802704
500
3805069
500
3802704
450
3805068

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.