Wassily Kandinsky färglitografi

518813

WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", monogramsignerad i trycket, färglitografi efter komposition från 1927, ca 49x36 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (21 bud)
3805879
2 600
3803967
2 400
3805877
2 400
3803967
3803533

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.