Angelica Wiik färglitografi

518808

ANGELICA WIIK (född 1960): "Tittägg", signerad Angelica Wiik, 187/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x28,5 cm

Fack 16

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3804756
950
3804942
900
3804756
850
3804941
3804756
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.