Henri Matisse efter färglitografi

518802

HENRI MATISSE, efter, "Danseuse Creole", 1958, signerad och daterad i trycket Matisse Juin -50, färglitografi, ca 31,5x19 cm

Fack 16

Budhistorik (15 bud)
3805881
950
3804305
900
3803708
850
3797805
3796977
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.