Henri Matisse efter färglitografi

518798

HENRI MATISSE, efter, "Zulma", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -50, färglitografi, ca 31,5x16,5 cm

Fack 16

Budhistorik (43 bud)
3805792
4 800
3805791
4 600
3805789
4 400
3805788
4 200
3805785

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.