Gustaviansk spegel

518792

SPEGEL, gustaviansk,1800-tal, trä, skuren dekor, ca 86x36 cm

Renoverad och kompletterad, åtskilliga dekorelement utbytta, bortnött förgyllning

Speglar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gustaviansk spegel

Budhistorik (28 bud)
3806277
2 800
3806198
2 600
3806193
2 400
3806197
3806193

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.