Snurrfåtöljer Montis

518790

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, "Impala", Montis, ljus skinnklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Smärre bruksslitage, repor

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Snurrfåtöljer Montis

Budhistorik (5 bud)
3820563
1 600
3819610
3819607
3812810
3811835

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.