Soffbord

518786

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanerade med mahogny, hjultrissor i mässing, Skyltmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 47, 122x70 cm

Slitage, ytskador, lös skiva/ behova av att limas

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Soffbord

Budhistorik (11 bud)
3806558
3806556
950
3806557
900
3806556
850
3806340

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.