Fartygslampa vitmetall

518781

FARTYGSLAMPA, vitmetall, 1800-talets slut, för fotogen, med glaskupa, höjd ca 75 cm

Kupan med nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 10

Fartygslampa vitmetall

Budhistorik (14 bud)
3805901
2 800
3804829
2 600
3805896
2 600
3804829
2 400
3801233

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.