Sven X:et Erixson litografi

518780

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ''Flykten från Norge"', signerad och daterad X-et 51, 347/360, färglitografi, ca 42x47 cm

Med dedikation

Fack 54

Sven X:et Erixson litografi
Budhistorik (4 bud)

3805109
450
3798538
3796293
3795584

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.