Väggarmatur industriell design

518777

VÄGGARMATUR, gjutjärn samt emalj, 1900-talets början, med glaskupa, industriell design, längd ca 51 cm

Rost, slitage

Belysning, Utelampor

Rum 7, Hylla 7

Budhistorik (10 bud)
3805885
3805882
3805883
3805882
3805880
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.