Peter Dahl (född 1934)

518776

PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 269/290, färglitografi, 56x86

Ej examinerad ur ramen

Fack 26

Peter Dahl (född 1934)
Budhistorik (14 bud)
3820880
3820879
3820872
1 900
3820868
1 800
3820833
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.