Fasadur 1900-talets början

518775

FASADUR, metall samt mässing, 1900-talets början, urtavlan märkt "Electro Continova", dubbla urtavlor, diameter ca 37 cm, djup 15 cm

Slitage, bortfall

Klockor/Ur

Rum 7

Fasadur 1900-talets början

Budhistorik (11 bud)
3805338
3805336
3805328
3805328
650
3805334
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.