Filmaffisch "Emmanuelle"

518754

FILMAFFISCH, 1970-tal, "Emmanuelle", Finland, ca 60x43 cm

Kantskador

Konst, Grafik, Diverse

Rum 9, Vagga 1

Filmaffisch
Budhistorik (20 bud)
3806240
1 600
3806234
3806185
1 400
3806182
1 300
3805806

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.