Bordsarmatur 1800-tal

518753

BORDSARMATUR, flussglas samt mässing, 1800-talets slut, målad dekor av liljekonvalj, höjd exkl. lampfattning ca 34 cm

Ursprungligen fotogenlampa

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordsarmatur 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3805340
3804889
3792049

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.