Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

518752

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Interiör med läsande dam, ej signerad, olja på duk, 72x60 cm

Repor, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (2 bud)

3805448
3791121

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.