Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

518749

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Landskap, signerad och daterad Lynge-A, olja på duk, 66x73 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (1 bud)

3805452
2018-02-08 12:57:36
600

2018-02-08 kl 21:09
Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.