Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

518747

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Komposition, a tergo signerad Lynge-A, olja på pannå, 100x75 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (14 bud)
3805949
4 200
3802296
3805488
3802296
3 600
3805487
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.