Arthur Percy oljemålning

518742

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 112x80 cm

Ram med avslag

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Arthur Percy oljemålning

Budhistorik (30 bud)
3805653
38 000
3805640
37 000
3805633
36 000
3805635
36 000
3805633
35 000

Slutpris SEK:
38 000
3 827 EUR, 4 347 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.