Bordsur Frankrike

518735

BORDSUR, Frankrike, tidigt 1800-tal, brännförgyllt

Klockor/Ur, Bordsur

Geijersgatan 14, Göteborg

Bordsur Frankrike

Budhistorik (13 bud)
3825008
3 200
3824784
3823966
3823905
3823731
1 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.