Taburetter rokokostil

518732

TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, betsad bok, pärlspikad, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Taburetter rokokostil

Budhistorik (15 bud)
3806026
1 600
3805723
3806023
1 400
3805723
1 300
3806018

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.