Byrå Louis XVI stil

518729

BYRÅ, Louis XVI, omkring 1800, fanerad med olika träslag bla. valnöt, 3 lådor, beslag i mässing, höjd 82, 113x52 cm, nyckel finns

Smärre skador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå Louis XVI stil

Budhistorik (13 bud)
3806360
3 400
3806082
3 200
3806039
3803711
2 800
3803526

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.