Soffa och karmstolar

518725

SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, betsad bok, soffans längd ca 160, sitthöjd 48 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffgrupper

Rum 18

Soffa och karmstolar

Budhistorik (18 bud)
3805424
1 700
3805423
1 600
3797718
3805422
3797718
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.