Omega Seamaster 30 herrarmbandsur

518711

OMEGA, armbandsur, Seamaster 30, stål, 1950/60-tal, manuell, plexiglas, läderband samt spänne i stål (ej original), diameter 34,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med sprickor, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion

Monter 9

Budhistorik (6 bud)
3792137
1 900
3806377
1 800
3792137
1 700
3800547
1 600
3792137

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.