Silverföremål

518697

SALTSKEDAR, KNIVAR, SENAPSSKEDAR, PLACKET, KOMPOTTSKEDAR, silver, 18/1900-tal, enstaka delar med adelsvapen, total vikt ca 650 g

Slitage, skador, gravyrer

Silver

Monter 5

Silverföremål

Budhistorik (6 bud)
3799193
1 800
3804951
1 800
3799193
1 700
3804950
1 600
3799193

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.