Oljemålning 1800-tal

518694

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man i hatt, olja på pannå, ca 20x17 cm

Spricka, krackelering

Konst, Äldre måleri

Fack 14

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
3805433
3805436
3805433
1 700
3803684
1 600
3791483

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.