Kopparform

518685

FORM, koppar, tidigt 1900-tal, märkt Operakällaren, höjd 8 cm, 43x16

Bucklor, repor, patina

Metall, Stockholmiana

Monter 7

Kopparform

Budhistorik (21 bud)
3804946
1 900
3806603
1 800
3804946
3806602
1 400
3804946

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.