Sixten Lundbohm

518662

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Fasader, Quimperlé Bretagne, signerad, olja på duk, 60x84 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Sixten Lundbohm

Budhistorik (25 bud)
3814989
9 200
3814983
9 000
3814982
8 800
3814976
8 600
3814973
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.