Armband 18 k guld

518648

ARMBAND, 18 k guld, halvstel länk, ovala, fasettslipade safirer och rubiner samt små diamanter, integrerat kistlås, längd ca 18,5 cm, vikt ca 13,3 g

Bruksslitage, stenar med mindre nagg och invändiga sprickor

Guld/Smycken

Baltzarsgatan 6, Malmö

Armband 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
3813203
3 600
3813039
3 400
3810420
3 200
3810028
3808388
2 400

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.