Karmstolar

518646

KARMSTOLAR, 1 par, 1960/70-tal, bonad bok, textil klädsel, sitthöjd ca 41 cm

Brukslitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Karmstolar

Budhistorik (15 bud)
3806199
1 400
3805618
1 300
3805618
3805566
3805385

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.