Silverföremål

518626

SOCKERSKÅL, BÄGARE, TESIL, MINIATYRFAT, DOSA, POKAL, silver, 7 dlr, 18/1900-tal, vikt ca 630 g

Gravyrer, slitage

Silver

Silverföremål

Budhistorik (4 bud)

3811858
1 800
3807237
1 700
3807237
1 600
3799874

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.