Borstar

518624

BORSTAR, 1 par, silvermontering, 1900-talets första hälft, med R under friherrlig krona, längd ca 12,5 cm

Bucklor, en montering lös

Silver

Borstar

Budhistorik (11 bud)
3805165
1 300
3804122
3800090
3804120
3800090
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.