Tuschmålningar

518617

TUSCHMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-tal, kalligrafi och Bambu, 114x44 resp 119x44 cm

Smärre skador

Orientaliskt, Konst

Tuschmålningar

Budhistorik (1 bud)

3797321
2018-02-04 14:30:57

2018-02-11 kl 21:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.