Algot Törneman

518616

ALGOT TÖRNEMAN (1909-1993): ''Dockan 2'', signerad och daterad P. Törneman 1971, olja på duk, ca 61x50 cm

Tryckmärken efter spänram

Tavelvagn 2

Algot Törneman

Budhistorik (1 bud)

3812624
2018-02-11 17:09:56

2018-02-11 kl 17:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.