Johan Johansson oljemålning

518614

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Kungshuset i Lundagård, signerad Joh. Johansson, olja på pannå, ca 45x61 cm

Tavelvagn 2

Johan Johansson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3812879
1 900
3812877
1 800
3812878
1 800
3812877
1 700
3812875
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.