Josef Frank lampa

518612

JOSEF FRANK, vägglampa, modell 2484, Svenskt Tenn, mässing, lackröd skärm, 1900-talets andra hälft, höjd ca 60 cm

Skruv saknas för skärmhållare, slitage

Belysning, Vägglampor, Design

Rum 7

Josef Frank lampa

Budhistorik (21 bud)
3812336
1 600
3812334
3812332
1 400
3812333
1 300
3812332

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.