Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518609

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, matbord, Fritz Hansen, supercirkel, stämpel- och etikettmärkt, kromade spännben, bordsskiva i bok, höjd ca 70 cm, 130x130 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 6

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (5 bud)
3846058
1 300
3846057
3846056
950
3843320
3831573

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.