Bruno Mathsson/Piet Hein konferansbord

518606

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat i bok, 8 kromade spännben, etikettmärkt, hål för eluttag i skivan, höjd ca 70, 129x396 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Kontorsmöbler

Budhistorik (5 bud)
3842597
3829676
3826923
3826334
3826333

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.