Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518601

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 240x120 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 9

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (9 bud)
3835688
4 600
3822291
4 400
3835682
4 200
3822291
3 800
3835329
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.