Bruno Mathsson/Piet Hein bord

518600

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 240x120 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 10

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (7 bud)
3827157
3827086
2 600
3826844
2 400
3825208
1 400
3824273
1 300

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.