Tallrik fajans 1700-tal

518591

TALLRIK, fajans, Von Fersens vapen, 1700-tal, diameter ca 26 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Monter 5

Tallrik fajans 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
3811672
5 000
3811669
4 800
3811142
4 600
3811663
4 600
3811142
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.